Baner

Najnovije

Fanatik blistao na prvenstvu Srbije u Badmnitonu

Proteklog vikenda, u subotu i nedelju, u Beogradu, održano je Prvenstvo Srbije u badmintonu. Badminton klub Fanatik sa četvoro učesnika postigao je najveći uspeh, i to: u kategoriji singl do 11god. Teodora Mehović osvojila je drugo mesto i srebrnu medalju. Dorotea Mehović uspela je da se plasira među osam najboljih igrača u istoj kategoriji. Ana Dimitrijević u kategoriji singl do 13 god.postala je prvak države osvojivši zlato, dok je Vuku Dimitrijeviću za dva poena u singlu do 15 god. izmaklo zlato te je osvojio srebrnu medalju.

U muškom dublu do 15 godina Vuk Dimitrijević zauzeo je prvo mesto i osvojio zlatnu medalju, dok je Ana Dimitrijević u ženskom dublu osvojila srebro. Ana i Vuk Dimitrijević, u jakoj konkurenciji, u kategoriji mix dubla do 15 godina uzeli su zlato i time osvojili prvenstvo.